Rikthehet normaliteti në Rinas, sot rinisin fluturimet

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pas protestës së kontrollorëve që bllokoi punën për më shumë se 24 orë, aeroporti i Rinasit po i rikthehet normalitetit.

Teksa të enjten u krye vetëm fluturimet e emergjencës, diplomatike, shtetërore dhe ushtarake, këtë të premte do të jenë qytetarët ata që do të udhëtojnë.

Advertisement

Fluturimet do të rinisin duke filluar nga ora 09:00. Pasagjerët që duhet të fluturojnë ndodhen në ambientet e aeroportit për të kryer “check in”.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy