“S’kam bërë asgjë”/ Protestuesi shoqërohet nga policia, i riu lutet për ndihmë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“S’kam bërë asgjë”/ Protestuesi shoqërohet nga policia, i riu lutet për ndihmë

Një djalë i ri është shoqëruar nga efektivët e policisë, ende pa nisur protesta.

I riu, i cili prezantohet si Nexhip Kastrati tha për mediat se nuk ka bërë asgjë dhe se ndalimi nga uniformat blu është jo i drejtë.

“Ju lutem më ndihmoni. S’kam bërë asnjë gjë, quhem Nexhip Kastrati, s’kam bërë asgjë”, dëgjohet të thotë i riu, i cili shihet teksa merret nga punonjës civilë të policisë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy