Elsa e ftuara e radhës në podkast: Nuk i bëj bisht rrezikut, jam natyrë luftarake

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Elsa e ftuara e radhës në podkast: Nuk i bëj bisht rrezikut, jam natyrë luftarake

E ftuara e radhës në podkastin e Diteas është Elsa.

Teksa po bisedonin në lidhje me qëndrimin në “Ferma VIP”, Ditea pyeti Elsën nëse ajo mendon të largohet nga gara.

Elsa tha se ajo nuk e ka menduar asnjëherë të largohet dhe do të qëndrojë deri në fund.

Ajo u shpreh se është një person luftarak dhe në jetën jashtë fermës, ndaj nuk e mendon të dorëzohet.

Advertisement

Pjesë nga biseda:

Ditea: A e ke menduar ndonjëherë të lësh lojën?

Elsa: Kurrë. Jam një tip luftarak dhe nuk dorëzohem.

Ditea: Dhe në situatat që të kanë ndodhur, nuk e ke menduar asnjëherë të largohesh?

Advertisement

Elsa: Jo absolutisht. Jam një njeri që dhe në jetën jashtë nuk i bëj bisht rrezikut por shkoj dhe e përballoj.

Ditea: Është një pyetje që ia kemi bërë fermerëve të tjerë dhe ata janë shprehur se e kanë menduar të largohen.

Elsa: Është gjëja e fundit që kam menduar, se këtu jemi në një afat dhe nuk jemi në burg duke pritur vendimin gjyqësor, këtu e dimë sa do të zgjasë dhe kur do të dalim. /vizionplus.tv

 

Advertisement
View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy