Emina Çunmulaj bën dedikimin e veçantë për të birin në javët e fundit të shtatzënisë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Emina Çunmulaj bën dedikimin e veçantë për të birin në javët e fundit të shtatzënisë

Modelja Emina Çunmulaj i ka kushtuar disa fjalë mjaft të veçanta bebushit që do të sjellë në jetë.

 

Në javët e fundit të pritjes së ëmbël, Çunmulaj shkruan: “Kemi dhe disa javë i vogli im, vetëm unë dhe ti. Dhe pastaj, bëhu gati sepse këtu është një botë e madhe që të pret dhe në të ka shumë njerëz që të duan aq shumë duke të pritur por dhe shumë gjëra që mamaja do të të mësojë teksa rritesh për t’u bërë një zotëri dhe një njeri i sinqertë.”, ka shkruar Emina.

 

Advertisement

Në 11 prill, Emina, duke pozuar krah dy vajzave të saj, zbuloi se shumë shpejt familja do të zgjerohet me një djalë.

View this post on Instagram

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

Advertisement

 

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy