Fermerët përgatisin drekën, Dijonisi kërkon ndihmën e Nikos: Hidhe shpejt vezën!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Fermerët përgatisin drekën, Dijonisi kërkon ndihmën e Nikos: Hidhe shpejt vezën!

Fermerët janë zgjuar dhe kanë filluar të përgatisin drekën së bashku.

Dijonisi ka marrë përgjegjësinë që të skuq vezët, por metodat e tij të përgatitjes së mëngjesit i kanë bërë të tjerët të qeshin.

Një nga momentet me gazmore gjatë përgatitjes së mëngjesit është hedhja e vezëve në tigan nga Dijonisi dhe Niko.

Ai ka qëndruar larg tiganit dhe i ka kërkuar Nikos të hedhë ai vezët. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy