“Ishte shumë e turpshme…”, nëna e Beyonce zbulon një të pathënë për yllin botëror

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Ishte shumë e turpshme…”, nëna e Beyonce zbulon një të pathënë për yllin botëror

Beyonce mund të drejtojë botën tani, por Tina Knowles ka zbuluar se vajza e saj ka përjetuar bullizëm kur superylli ishte i vogël.

Në një intervistë video me Vogue të postuar të dielën (26 maj), biznesmenja foli për rritjen e vajzave të saj për të përqafuar individualitetin e tyre, pavarësisht se kush u përpoq t’u thyente shpirtin.

“Beyoncé, ajo ishte shumë e turpshme, tha ajo. “Ajo ra preh e bullizmit. Ditën që ajo u ngrit për dikë … ajo nuk u ngrit për veten e saj, ajo u ngrit për ta,” shtoi Knowles. “Po emocionohem duke folur për këtë. Nuk mund të isha më krenare për të.”

Ajo vazhdoi të tregojë se vajza e saj më e vogël, muzikantja fituese e Grammy-t, Solange, ka qenë “gjithmonë një aktiviste” dhe shpesh shkonte duke u kërkuar njerëzve të nënshkruanin peticionet./vizionplus.tv

Advertisement

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tina Knowles (@mstinaknowles)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy