“Mosha është thjesht numër” merr plotësisht kuptim te modelja shqiptare, ja sa vite feston sot Emina Çunmulaj

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Mosha është thjesht numër” merr plotësisht kuptim te modelja shqiptare, ja sa vite feston sot Emina Çunmulaj

Për modelen e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare Emina Çunmulaj dita e sotme ka një kuptim të veçantë. Ajo feston ditëlindjen e saj dhe sot bën plot 39 vjet.

 

 

Emina cilësohet si një nga modelet shqiptare më të famshme dhe suksesshme pasi ka sfiluar për market më prestigjoze në botë. Përmes një postimi në Instagram, Emina na ka treguar disa foto nga festa e ditëlindjes ku nuk ka hezituar aspak të ndaj me ndjekësit edhe moshën.

Advertisement

 

 

 

 

Advertisement

Veç arritjeve ajo vazhdon të jetë ndër më të bukurat dhe ndër emrat më të dashur për publikun shqiptar. Çunmulaj është një nga personazhet që gjithnjë na bën krenarë pasi edhe rrënjët shqiptare nuk i ka harruar kurrë.

 

 

Vizitat e saj në Mal të Zi, Shqipëri dhe Kosovë ku është pjesë edhe e nismave humanitare, janë të shpeshta./Living/

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy