“Ndjehem e akuzuar”, Elsa: Valeri mendon se është në nominim prej meje

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Ndjehem e akuzuar”, Elsa: Valeri mendon se është në nominim prej meje

Spektakli i mbrëmshëm solli shumë surpriza tek fermerët.

Elsa, teksa po bisedonte me Xhesikën është revoltuar ndaj qëndrimit që fermerët mbajtën prej saj. Këngëtarja është shprehur se ajo ndihet e akuzuar nga Valeri.

Sipas saj, Valeri është shprehur se ajo është arsyeja pse ai është më pak i preferuari.

Valeri dhe Niko janë dy fermerët të cilët janë përballë njëri-tjetrit në një sfidë të hënën, e cila do të vendosë se kush prej tyrë do të vazhdojë garën.

Advertisement

“Se kur ju cënohet atyre integriteti e ke parasysh sesi bëjnë, se kur më cënohet mua integriteti bëjnë gili-mili. Pas spektaklit isha me nerva, nuk e kisha me prezentët por me të nominuarit”, tha Elsa. /vizionplus.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy