Prindër të dy vajzave, çifti i famshëm divorcohen pas 5 vitesh martesë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Prindër të dy vajzave, çifti i famshëm divorcohen pas 5 vitesh martesë

Chance the Rapper dhe gruaja e tij Kirsten Corley po divorcohen pas pesë vitesh martesë.

Në një deklaratë të përbashkët të shpërndarë në llogaritë e tyre në rrjetet sociale më 3 prill, ata shkruajnë:

“Pas një periudhe shkëputjeje, ne të dy kemi marrë vendimin për t’u ndarë. E morëm këtë vendim miqësisht dhe me mirënjohje për kohën që kaluam së bashku. Zoti na ka bekuar me dy vajza të bukura që do të vazhdojmë të rritemi së bashku. Ne kërkojmë me mirësi për privatësinë dhe respektin tuaj ndërsa bëjmë këtë tranzicion. Faleminderit”.

Advertisement

Ata u martuan në vitin 2019, por takimi i tyre i parë ishte në fakt shumë kohë më parë, në vitin 2003. Çifti ka dy vajza Kensli , 7, dhe Maril , 4 vjeç./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy