Reperi i famshëm përfundon në polici

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Reperi i famshëm përfundon në polici

Reperi Tyga ka përfunduar në pranga e policisë, pasi akuzohet se dhunoi ish-të dashurën e tij, Camaryn Swanson.

Tyga u fotografua duke dalë nga Komisariati i Policisë në Hollyood të martën. Ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e tij në Bel-Air. Pas një konflikti mes çiftit, situata u përshkallëzua dhe reperi përfundoi duke dhunuar 22-vjeçaren.

Advertisement

Mirëpo, ai u lirua më vonë pasi ofroi 50,000 dollarë me kusht.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy