“Spiuni i grupit”, agravon debati mes Valerit dhe Gledisit: Mëso të respektosh!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
 “Spiuni i grupit”, agravon debati mes Valerit dhe Gledisit: Mëso të respektosh!

Buçko dhe Valeri u takuan së bashku për të sqaruar mosmarrëveshjet mes tyre, por gjërat morën një rrjedhë tjetër.

Valeri dhe Gledisi janë përfshirë në një debat tjetër, ku kryefermeri e ka quajtur atë “spiun i grupit”.

Fjalët e Valerit e kanë acaruar fermerin, ku dhe i ka kërkuar këtij të fundit të tregoj respekt.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Valeri: Këto fjalët që ke ti nuk janë tuat, por fryma e tjetër kujt.

Gledisi: Fjalët e kujt? Ti mendon se unë shkova dhe mora mendim si të sillem?

Valeri: Patjetër që po. Unë me qëllim të quajta spiuni i grupit dhe ti shkove dhe ia the të gjithëve një për një. Çfarë prite prej tyre? Pret mëshirë? Pret të të ndihmojnë? Pret të të japin një këshillë? Pret të të mbështesin? Tregove që je spiuni i grupit.

Gledisi: Unë isha me të tjerët dhe po flisja. Spiuni i grupit?

Advertisement

Valeri: Tani djali i mirë, mëso të respektosh. /vizionplus.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Advertisement

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 

Advertisement
View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy