“Ti je nënë vetë, nuk duhet të më sulmosh”, Rigelsa e prekur pas debatit me Elsën

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Ti je nënë vetë, nuk duhet të më sulmosh”, Rigelsa e prekur pas debatit me Elsën

Debati mes Elsës dhe Rigelsës është kthyer sërish një temë diskutimi.

Teksa po bisedonte me Marianën, Rigelsa ka rrëfyer versionin e saj për konfliktin mes tyre.

Ajo është shprehur se Elsa ka komentuar për veshjen dhe trupin e saj dhe kjo e ka nevrikosur dhe ka reaguar në atë mënyrë.

Rigelsa ka rrëfyer se Elsa i ka thënë se e ka marrë inat që prej mbrëmjes së spektaklit dhe kjo e ka nevrikosur atë dhe ka përplasur shishen në tokë.

Advertisement

“U bërën shumë gjëra, unë e dija që e kisha gabim, por më kapën nervat. Më tha që ka m tre ditë që të kam inat. Që prej spektlaklit që u zure me Glorian të mora inat, dhe mua më kapen nervat dhe hodha shishen  në tokë. I thash që ti je nënë vetë dhe duhet të më mbrosh mua jo të më sulmosh”, ka rrëfyer Rigelsa. /vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy