Wanda Nara relaksohet buzë pishine dhe provokon me fotot nudo

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wanda Nara i mbledh energjitë buzë pishine.

Teksa kalon momente relaksi në pishinën e brendshme të shtëpisë në Paris, gruaja e Mauro Icardit ngacmon ndjekësit me fotot e saj.

Advertisement

Ndërsa pesë fëmijët luajnë në ujë, ajo pozon joshëse, duke ekspozuar linjat e saj.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy