Basketbollistët amerikanë po kërkojnë mënyra për të qenë efikas në sulm

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kevin Durant ishte koshashënuesi kryesor për Brooklynin këtë sezon të kaluar. E njëjta gjë vlen për Damian Lillardin te Portlandi, Devin Bookerin te Phoenixi, Jayson Tatumin te Bostoni, Zach LaVinen te Chicago dhe Jerami Grantin te Detroiti. Në shtëpi – NBA – ata të gjithë janë ndoshta lojtarët që u jepet topi për të shënuar pikë kur fillon ndeshja. djali me top kur ndeshjet janë në…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy