Mahrez: Nuk filluam mirë, por kemi mundur të shënojmë edhe më shumë gola

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ylli i Manchester Cityt, Riyad Mahrez ka vlerësuar lart fitoren ndaj PSG-së.

Mahrez shënoi të dy golat në fitoren 2:0 të Cityt ndaj PSG-së, në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Championsit. City kishte fituar edhe ndeshjen e parë dhe kaloi në finale.

“Ishte ndeshje shumë e mirë. Sërish nuk kemi startuar mirë, nuk kemi pasur pjesë të parë të mirë por shënuam gol dhe ishim…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy