Hidhet shorti i Kupës së Maqedonisë së Veriut, ja kush është kundërshtari i FC.Struga Trim Lum

Pinterest LinkedIn Tumblr +

U hodh shorti për çiftet e 1/16- finales së edicionit të ri të Kupës së Maqedonisë.

Kampionët në fuqi të këtij kompeticioni, Makedonija Gjorçe Petrovi dhe finalisti i vitit të kaluar Sileksi, ndeshjet e Kupës së Maqedonisë për sezonin garues 2022/23 i nisin nga faza 1/8 finales.

Dyshet për turin hapës, që do të luhet më 14 shtator, janë si më poshtë:

BELLASICA – SHKUPI 1927

Advertisement

GOSTIVARI – PELISTERI

TETEKSI – Akademia PANDEV

SLOGA 1934 – BREGALNICA 2008

KAMENICA SASA – VARDARI

Advertisement

KOZHUF GEVGELIJA – TIKVESH 1930

VARDAR NEGOTINA – STRUGA TRIM LUM

KARBINCA – POBEDA

ZAJAZI – VOSKA SPORT

Advertisement

FORTUNA – BORECI 1919

LUBOTEN – RENOVA

KONJARI – RABOTNIÇKI

CRNO BUKI ZL – SKOPJE

Advertisement

KARAORMAN 2017 – SHKENDIJA

The post Hidhet shorti i Kupës së Maqedonisë së Veriut, ja kush është kundërshtari i FC.Struga Trim Lum appeared first on Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy