I riu kapet me drogë në Strugë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Me datë 08.08.2023 rreth orës 18:00 nga ana e oficerëve policorë të Stacionit Policor Strugë është privuar nga liria Р.Ш. (32) nga Struga pasi i janë gjetur dhe konfiskuar dy qese me marihuanë. Pasi çështja të jetë dokumentuar plotësisht, kundër tij do të ngrihet padi penale .

I riu kapet me drogë në Strugë shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy