Jeton Shaqiri: Sonte vazhduam takimet tona në Bixhovë, Dobovjan , Belicë, Ladorisht dhe Kalisht, faleminderit struganëve për mbështetjen e fuqishme (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Jeton Shaqiri: Sonte vazhduam takimet tona në Bixhovë, Dobovjan , Belicë, Ladorisht dhe Kalisht, faleminderit struganëve për mbështetjen e fuqishme (FOTO)

Sonte vazhduam takimet tona në Bixhovë, Dobovjan , Belicë, Ladorisht dhe Kalisht.

Është koha për të përmirësuar jetën e secilit banorë të secilit fshat të Strugës dhe kjo nuk mund të ndodh veçse me 🇪🇺Frontin Europian dhe një president me vizion të qartë si Bujar Osmani.

Jeton Shaqiri: Struganët në Shkup bëhen bashkë (FOTO)Faleminderit të gjithë struganëve për mbështetjen e fuqishme që nuk e kursyen asnjëherë 💙

#nr4 #frontieuropian

Advertisement

Advertisement

Advertisement

Jeton Shaqiri: Sonte vazhduam takimet tona në Bixhovë, Dobovjan , Belicë, Ladorisht dhe Kalisht, faleminderit struganëve për mbështetjen e fuqishme (FOTO) shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy