Kapet drogë në Misleshovë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Me datë 12.04.2023, në ora 16:30 në rrugën lokale në fshatin Misleshovë të Strugës, zyrtarët policorë nga MPB Strugë kanë ndaluar 45-vjeçarin D.V. nga Ohri, shkruan Struga Ekspres.

Gjatë kontrollit në automjetin e tij “Nissan” me targa të Ohrit të cilin e drejtonte i janë gjetur marihuanë dhe një shiringë me lëndë të panjohur. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës, njofton MPB- Ohër.(Struga Ekspres)

Kapet drogë në Misleshovë shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy