Një 25-vjeçar është kapur në shtëpi me tre thasë me marijuanë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në 16.11.2023 nga ana e oficerëve të policisë nga Njësia për tregti të paligjshme në SPB Shkup, kanë kryer bastisje në shtëpinë e B.A.(25) nga Shkupi.

Gjatë kontrollit u gjetën tre thasë me marijuanë me peshë totale rreth një kilogram e gjysmë.

B.A. është privuar nga liria dhe është ndalur në komisariat pas dokumentimit të plot të ngjarjes do të bëhet kallëzim penal përkatës me procedurë të shpejtë. /Telegrafi/

Një 25-vjeçar është kapur në shtëpi me tre thasë me marijuanë shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy