Besa për titull në kryeqytet, Prishtina kërkon ndeshjen e tretë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

E trimëruar nga paraqitja e mirë në pjesën e dytë të ndeshjes së parë, Prishtina kërkon fitoren e parë të edicionit ndaj Besa Famgas.

Prishtina e Besa Famgas takohen të mërkurën nga ora 19:15 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në kryeqytet, në ndeshjen e dytë të serisë finale të plejofit në Superligën e Kosovës në hendboll.

Besa Famgas e ka fituar ndeshjen e…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy