Buffoni mes Atalantas e Romës pasi refuzon Barçën

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Portieri italian Gianluigi Buffon ka refuzuar ofertën e Barcelonës për të vazhduar karrierën pasi është i vendosur që edhe sezonin e ardhëm të mbetet në Serie A.

E përditshmja italiane “La Repubblica” ka shkruar të enjten se Buffon është mes transferimit te Atalanta dhe Roma.

Portieri 43-vjeçar ditë më parë ka njoftuar se do të largohet nga Juventusi në fund të…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy