Fernandes me kontratë të re

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mesfushori Bruno Fernandes pritet së shpejti të firmos kontratë të re me Manchester Unitedin, e cila do ta mbajë në radhët e ekipit anglez deri në verën e vitit 2026.

“Daily Mirror” ka raportuar të enjten se agjenti i Fernandesit, Miguel Pinho tashmë ka nisur bisedimet me drejtuesit e Unitedit dhe së shpejti pritet të arrihet marrëveshja mes palëve.

Te Manchester Unitedi, po e vlerësojnë…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy