Fitorja ndaj Hungarisë, Reja: Duam të marrim tre pikët dhe kundër Polonisë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Fitorja ndaj Hungarisë, Reja: Duam të marrim tre pikët dhe kundër Polonisë

Pas fitores historike ndaj Hungarisë 0-1 në “Puskas Arena” falë golit të Armando Brojës, trajneri i Kombëtares Edi Reja ka folur në konferencë për shtyp duke deklaruar se dëshiron me çdo kusht fitoren ndaj Polonisë në stadiumin “AIR Albania”.

Por edhe nëse vjen edhe një barazim nuk do të ishte një rezultat negativ:

“Sigurisht, oreksi vjen duke ngrënë. Është mirë të shohim në skuadër se ne po marrim më në fund iniciativën, në të kaluarën ne shpesh mbroheshim, por tani kemi edhe lojën tonë sulmuese.

Ne duam të fitojmë kundër Polonisë, por nëse marrim një pikë, unë do të jem i lumtur me të pas suksesit kundër Hungarisë.”

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy