Hadergjonaj realizon gol në fitoren e Kasimpasas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Florent Hadergjonaj ka realizuar një gol në fitoren 3:1 që Kasimpasa e ka shënuar ndaj Ankaragucus sonte në kuadër të Superligës së Turqisë.

Hadergjonaj realizoi nga penalltia në minutën e 9-të, ndërsa u ndëshkua me karton të verdhë gjatë ndeshjes.

Ai luajti tërë ndeshjen. Për Kasimpasan tërë ndeshjen luajti edhe Loret Sadiku dhe u ndëshkua me të verdhë,…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy