Kampionia sfidohet nga Feronikeli i zhytur në probleme

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Si Drita ashtu edhe Feronikeli do të kërkojnë fitoren në përballjen e së shtunës prej orës 15:00, në stadiumin e qytetit në Gjilan.

Kampionia në fuqi, Drita, ka rënë në pozitën e tretë në tabelë pas humbjes nga Prishtina dhe barazimit me Besën, në dy xhirot e fundit. Ka 65 pikë, një më pak se Prishtina që është e dyta në tabelë dhe dy më pak se…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy