Milani gati kontratat për yjet e ekipit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Forma fantastike e sulmuesit, Zlatan Ibrahimoviq, ka bërë që klubi të tentojë t’i vazhdojë kontratën.

Në një intervistë për mediat italiane, drejtori sportiv, Paolo Maldini foli për rinovimet e kontratave të disa futbollistëve përfshirë edhe Donnarumman e Calhanoglu.

“Nëse ai vazhdon kështu nuk shoh arsye pse ai nuk mund të jetë përsëri me ne vitin tjetër. Ne kemi tre lojtarë që mbyllin kontratën me ne në fund të sezonit Ibra, Calhanoglu, Donnarumma dhe gjithashtu kemi kontrata që skadojnë në 2022. Por është praktikë normale, jemi duke punuar për të gjetur zgjidhje”, deklaroi Maldini.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy