Mkhitaryan mund të largohet nga Roma

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mesfushori armen Henrikh Mkhytarin ka gjasa të mëdha të largohet nga skuadra e Romës pas përfundimit të sezonit aktual.

Mediumet italiane kanë raportuar të mërkurën se Mkhitaryan ka refuzuar rinovimin e kontratës që i skadon muajin e ardhshëm.

Te Roma po e shohin 32-vjeçarin si lojtar të rëndësishëm dhe po mundohen ta bindin për të mbetur në ekip të paktën edhe dy…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy