Osmani merr pjesë në ceremoninë hapëse të “Tokio 2020”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Presidentja Osmani udhëtoi për në Japoni për pjesëmarrje në ceremoninë hapëse të Lojërave Olimpike Tokio 2020 si dhe për takime bilaterale

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka udhëtuar për në Japoni për të marrë pjesë në hapjen e Lojërave Olimpike “Tokio 2020”.

Kosova do të përfaqësohet me 11 sportistë në Lojërat Olimpike, ndërkaq…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy