Roma mund të jetë ekipi i duhur për Jose Mourinhon

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Angazhimi i Jose Mourinhos te skuadra e Romës duhet të jetë argëtues. Trajneri më i përfolur dhe më karizmatik i futbollit, Mourinho, do ta marrë drejtimin e Romës prej sezonit të ardhshëm.

Roma është njëra prej ekipeve me tifozët më fanatik në Itali dhe Mourinho ka paralajmëruar se me padurim pret ta fillojë punën tek ekipi italian. Zyrtarizimi i Mourinhos te Roma ka ardhur dy javë pas…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy