Sarri në bisedime me Tottenhamin dhe Arsenalin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Maurizio Sarri mund të rikthehet në Premier League.

“Football Italia” mëson se trajneri italian është në bisedime me Tottenhamin dhe Arsenalin.

Bëhet e ditur se Tottenhami kishte nisur bisedimet me Sarrin me të njoftuar për shkarkimin e Jose Mourinos në muajin e kaluar.

Po ashtu, raportohet se edhe Arsenali po mundohet ta bind Sarrin që të marr drejtimin e skuadrës londineze, pasi trajneri aktual i Arsenalit,…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy