Sevilla insiston për Shaqirin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skuadra nga La Liga, Sevilla është futur fuqishëm në garë për shërbimet e sulmuesit Xherdan Shaqiri, shkruajnë mediumet spanjolle të enjten.

Bëhet e ditur se Sevilla po insiston në transferimin e Shaqirit gjatë kësaj vere dhe po synon të arrijë marrëveshje me Liverpoolin para fillimit të “Euro 2020” që nis muajin e ardhshëm.

Shaqiri pritet të largohet nga Liverpooli pas…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy