Shënon Demhasaj, Grasshoperi kthehet në Superligën e Zvicrës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Grasshopperi e ka siguruar Superligën e Zvicrës për edicionin e ardhshëm.

Ky sukses tashmë është i garantuar pasi Shkëlqim Demhasaj e Ermir Lenjani, fituan në duelin vendimtar dhe të fundit në “Challenge League”, që është rangu i dytë i futbollit zviceran.

Të enjten në kuadër të xhiros së fundit, atë të 36-ën, Grasshopperi fitoi ndaj Kriensit me rezultatin…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy