UEFA nuk i dënon “rebelët” e Superligës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

UEFA të mërkurën nuk ka dhënë dënim disiplinor kundër klubeve rebele të Superligës, Barcelonës, Juventusit dhe Real Madridit, derisa gjashtë klubet e Premier Leagues kanë marrë gjobë në tërësi prej 22 milionë funteve.

Të tri klubet kanë refuzuar të tërhiqen nga projekti i Superligës së Evropës dhe mund të përballen me përjashtim nga Liga e…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy