FOTOT: I jepet lamtumira e fundit Piro Manit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aktorit dhe regjisorit të njohur Piro Mani i është dhënë lamtumira e fundit në SHBA, aty ku dhe ndërroi jetë.

Të pranishëm në ceremoni kanë qenë familjarët dhe miqtë e tij.

Fjala e lamtumirës është mbajtur nga Pëllumb Kulla.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy