Ndrenika reagon pas letrës emocionuese të Zhustit. Aktori tregon si e përjetoi dedikimin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aktori i mirënjohur, Viktor Zhusti bëri pak ditë më parë një urim të ndjerë për kolegun e tij, Robert Ndrenikën.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Zhusti i drejtohej Ndrenikës si vëlla, ku i shpreh urimet për Vitin e Ri.

Ndërkohë, mëngjesin e sotëm në një lidhje me Skype në “Abc-ja e mëngjesit”, Zhusti u shpreh se raporti me Robertin shkon përtej një kolegu, ndërsa tregoi dhe reagimin e këtij të fundit pasi u njoh me fjalët e shkruara kundrejt tij.

Raportet me Bertin dhe familjen e tij kanë qenë vërtetë më shumë sesa një vizitë tek miku ose kolegu.

Advertisement

Nëna e Bertit, e ndjera ishte mësuese e nderuar dhe dinte shumë mirë greqisht.

Ajo m’i shkruante letrat, kemi qenë bashkëkohës në Gjirokastër.

Është një lidhje shumë e hershme përveç artit dhe një lidhje më njerëzore.

Prandaj si të thuash jam përpjekur ta shpreh dhe ta përfshij këtë lloj marrëdhënie.“, u shpreh Zhusti.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy