Atletico më pranë titullit, por Reali i gatshëm t’ia rrëmbejë atë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, e ka parasysh se vetëm fitorja në xhiron e fundit ia siguron ekipit të tij titullin e kampionit në këtë edicion të La Ligas. Dhe, në konferencën për shtyp të mbajtur të premten, Simeone insistoi se ekipi i tij është gati për ta fituar ndeshjen më të rëndësishme të sezonit.

Nëse Atletico triumfon të shtunën në udhëtim ndaj…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy