Bayerni do ta ketë edhe një yll më shumë në fanellë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nga edicioni i ri 2021/22, ylli i pestë do të shtohet në fanellën e Bayern Munichut. Do të jetë ylli i pestë në fanellën e bavarezëve.

Bayern Munichu e fitoi titullin e 30-të në ligën gjermane në edicionin 2019/20, por e kishte titullin e 29-të që nga sezoni inaugurues i Bundesligës, 1963/64.

Titullin e 30-të në periudhën e Bundesligës, dhe të nëntin rresht e fitoi në…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy