Bernardeschi mund të shkëmbehet me Romagnolin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mesfushori i Juventusit, Federico Bernardeschi, mund të përfshihet në shkëmbim me mbrojtësin e Milanit, Alessio Romagnoli, në afatin kalimtar të verës.

Kështu ka njoftuar të mërkurën mediumi italian “Calciomercato”.

Të dy lojtarët po hyjnë në vitin e fundit të kontratës dhe menaxheri Mino Raiola po punon në këtë lëvizje.

Bernardeschi mund t’i bashkohet Milanit ndërsa Romagnoli mund të marrë rrugën për në Torino.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy