Fazliu vazhdon kontratën me Dritën

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Astrit Fazliu e ka vazhduar edhe për një edicion kontratën me skuadrën e Dritës së Gjilanit. Kështu ka njoftuar klubi në faqen zyrtare të enjten. Fazliu ka qenë ndër lojtarët kyç në sukseset e viteve të fundit të Dritës. Fazliu pret që ta rikthej titullin me Dritën.

“Tashmë besojë që të gjithë e dinë se çfarë klubi është Drita dhe as…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy