Gëzim Pepsi shënon golin e katërt në kampionat

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gëzim Pepsi ka realizuar gol për Winterthurin. Megjithatë, goli i Pepsit i realizuar të hënën nuk i mjaftoi Winterthurit ta shmangë disfatën nga Thuni mysafir, 2:1.

Ishte ndeshje e xhiros së 30-të në rangun e dytë të futbollit të Zvicrës, “Challenge League”. Pepsi shënoi në minutën e 52-të, dhe iu gëzua golit të katërt në 30-të ndeshje. Ka edhe dy asistime. Ai u…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy