Gjasula: Nuk e besoj dot që prej COVID-19 nuk jam në fushë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pas lajmit se Klaus Gjasula ka rezultuar pozitiv me COVID-19, vjen edhe një reagim nga ana e mesfushorit shqiptar që nuk e beson akoma infektimin e tij me COVID-19.

“Gladiatori” I shqipërisë ka edhe një mesazh për shokët e ekipit, për sfidën më Poloninë.

“Jemi të gjithë me ju. Nuk e besoj dot akoma që sot nuk jam prej Covid-it me cunat në fushë”, shprehet 31-vjeçari nëpërmjet një instastory.

Gjasula para pak orësh rezultoi me COVID-19, duke u bërë kështu një mungesë e sigurt e Shqipërisë në një ndeshje të rëndësishmë më Poloninë, që vendos shumë për fatin e kombëtares në këto kualifikuese. Me fitoren e Shqipërisë jemi më afër “Play-off”

Advertisement

Në mungesë të mesfushorit  31-vjeçar, janë në balotazh me njëri-tjetjrin për një vend titullari Bare dhe Ramadani. Na duhet të presim edhe pak për të mësuar se cili do jete i zgjedhur i trajnerit Reja.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy