Isak mund të largohet nga Sociedadi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sulmuesi i Suedisë, Alexander Isak nuk ka përjashtuar mundësinë e largimit nga skuadra e Real Sociedadit në fund të këtij edicioni.

Në një intervistë për mediumet spanjolle të enjten, Isak ka thënë se fillimisht është i fokusuar për ta mbyllur edicionin me ekipin nga La Liga dhe pastaj do të shohë se çfarë do të sjellë e ardhmja.

Sulmuesi 21-vjeçar ka treguar…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy