Juventusi arrin fitore dhe mbetet në garë për Ligën e Kampionëve

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Juventusi e ka mposhtur Sassuolon si mysafir me rezultat 3:1 dhe ka mbetur në garë për të siguruar një pozitë që dërgon në Ligën e Kampionëve në sezonin e ri.

Adrien Rabiot (28’), Cristiano Ronaldo (45’) dhe Paolo Dybala (76’) shënuan golat e fitores për “Zonjën e Vjetër”.

Golin e vetëm për Sassuolon e realizoi Giacomo Raspadori (59’). Derisa një penallti e…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy