Kriza financiare detyron Interin ta shesë dyshen Lukaku-Lautaro

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skuadra e Interit ka siguruar titullin e kampionit në Serie A për këtë edicion, por mund të jetë e detyruar që në verë t’i shes dy sulmuesit kryesor, belgun Romelu Lukaku dhe argjentinasin Lautaro Martinez.

E përditshmja italiane “Corriere dello Sport” ka raportuar të enjten se te Interi janë të detyruar të bëjnë një sakrificë të tillë si pasojë e krizës financiare…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy