Llapi dhe Dukagjini zbulojnë përbërjet me të cilat do ta nisin ndeshjen

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Llapi dhe Dukagjini do të përballën sonte në finalen e Kupës së Kosovës në futboll, e cila do të nisë nga ora 20:45 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Të dyja ekipet kanë publikuar formacionet.

Llapi do të luajë me Çoriqin në portë, në mbrojte Peposhi, Idrizi, Prençi dhe Emini, në mesfushë, Shabani, Arbor Ramadani dhe Hoti, si dhe treshja e…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy