Lukaku, dëshira e Real Madridit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Real Madridi nuk ka hequr dorë nga sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku. Mediat spanjolle kanë raportuar të martën se dëshira e presidentit Florentino Perez është sulmuesi belg.

Lukaku është duke kaluar në formë të lartë këtë edicion, duke qenë njëri ndër lojtarët më të dalluar tek Interi.

Madrilenët janë të gatshëm të dërgojnë një ofertë të lartë për sulmuesin.

27-vjeçari në të gjitha garat ka shënuar 23 gola dhe ka pesë asistime.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy