Nuhiu: Shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit.

Trajneri nga Shkupi ka përgëzuar lojtarët e tij për angazhimin në këtë takim.

“Është e vështirë të fitohet në këtë fushë duhet t’i përgëzoj djemtë. Pjesa e parë ishte e barabartë dhe arritëm të rikthenim rezultatin. E shfrytëzuam lodhjen e kundërshtarit në pjesën e dytë për të marrë këtë tre pikë”, u shpreh Nuhiu.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy