Rahoveci triumfon ndaj Yllit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rahoveci e ka fituar derbin e xhiros së shtatë të Superligës së Kosovës në basketboll kundër Golden Eagle Yllit.

Rahoveci triumfoi sot në Suharekë me 20 pikë dallim, 96:76. Alban Veseli me 26 pikë dhe Isaiah Traylor me 23 pikë ishin shënuesit më të mirë te Rahoveci. Te Ylli më efikasët ishin Griffin Rame me 21 pikë e Valon Bunjaku me 16 sosh.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy