Raiola kërkon 1 milion funte në javë për Haalandin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Agjenti Mino Raiola dëshiron që klienti i tij i shumëkërkuar, Erling Haaland, në marrëveshjen e ardhshme të përfitoj hiq më pak se 1 milion funte në javë, sipas Mirror.

Me këtë çmim përjashtohen pothuajse shumica e skuadrave që janë të interesuar për shërbimet e tij.

Real Madrid, PSG dhe Manchester City mund të tërhiqen pas kësaj kërkese astronomike, megjithatë nuk përjashtohet konkurrenca e tyre në verë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy